Straciłam wszystko. Nie wierzę już nikomu. Nie chcę widzieć nikogo. Chce tylko Ciebie. Twojego dotyku ciepłej ręki, pocałunku delikatnych ust, szeptu słów. Chcę tylko Twojej miłości. Czy to tak wiele ? Czy to naprawdę jest za dużo jak dla mnie ? Czym sobie na to zasłużyłam. Lat 16, złamane serce, brak zaufania do ludzi, pustka, brak miłości, brak szczęścia, nadmiar bólu, cierpienia, łez. Wszystko co mam. Świetny życiorys. Jeszcze tylko 3 msc patrzenia na Ciebie. I koniec. Rozejdziemy się każdy w swoją stronę. Jedyny miły akcent. Który i tak boli.
PIE*DOLE TO WSZYSTKO. CHCĘ ZNIKNĄĆ ;C
środa, 2 kwietnia 2014
życie w jednej notce.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem.