sobota, 29 marca 2014

Tak, właśnie tak.

Wiesz co ? Kiedy Cię widzę tak zupełnie obojętnego wobec mojej osoby to serce mi się na nowo łamie. Ale nie będę przez Ciebie płakać. Już nigdy więcej. "Mężczyzna przestaje być mężczyzną, kiedy sprawia że kobieta przez niego płacze." Do końca życia będziesz dzieckiem.Teraz bawisz się tą, która tak bardzo zniszczyła mi życie. Mam nadzieję, że skrzywdzisz ją tak jak mnie i moją poprzedniczkę. Jestem kolejną dziewczyną, która przez Ciebie cierpi. Niezły dorobek jak na taki wiek. Ale spokojnie. Kiedyś to do Ciebie wróci. I wtedy to ja będę tak obojętna. Dobranoc skarbie ;*

poniedziałek, 24 marca 2014

Jak to jest ?

Jak to jest zniszczyć komuś życie ? Jak to jest pokazać komuś lepszy, piękniejszy świat tylko po to żeby go później zabrać ? No jak ? Jetes z siebie zadowolony ? O to Ci właśnie chodziło ? Czy ty wgl mnie kochałeś ? Czym dla Ciebie jest miłość ? Kim ja byłam dla Ciebie ? Ale wiesz co ? Nie mam do Ciebie o to żalu i mimo wszystko nadal Cię kocham. Chyba właśnie dlatego pozwoliłam Ci odejść. Obiecałam sobie, że będę walczyć. Ale po co walczyć o coś, czego tak na prawdę nie było ? Właśnie sobie unieram. Ale nie przez Ciebie. Nie myśl, że aż tak wile mógłbyś zrobić. Nie. Robię to co od dawna powinnam. I tak wszystkim będzie lepiej beze mnie. Życzę Ci prawdziwej miłości. Mam nadzieję, że ktoś pokocha Cię tak jak ja. Żegnaj kotku ;*

poniedziałek, 3 marca 2014

jak zapomnieć ?

"Ile dałabym, by zapomnieć Cię, wszystkie chwile te, które są na nie bo chce nie myśleć o tym już, zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz, tak już po prostu nie pamiętać sytuacji w których serce klęka, wiem nie wyrwę się chociaż bardzo chcę mam nadzieję, że to wiesz i ty.

Znowu widzę Ciebie przed swoimi oczami, znowu zasnąć nie mogę, owładnięta marzeniami, wszystko poświęcam myśli, że byłeś kiedyś blisko, kiedy czułam Ciebie obok wtedy czułam, że mam wszystko.
Tyle zostało po mnie, tylko Ty i setki wspomnień, ile dałabym za to, by móc o tym już zapomnieć.
Teraz nie ma nas i nie chcę być tam gdzie Ty jesteś, znowu staniesz przede mną, zawsze robisz mi to we śnie. Będę patrzyła jak odchodzisz, chociaż chciałabym się odwrócić, będę myślała ile dałabym komuś, kto by czas zawrócił, kto by zatrzymał wskazówki, tylko na ten jeden moment, w chwili w której Cię poznałam, poszłabym już w drugą stronę."

                                                                                                           Jeden Osiem L "jak zapomnieć"

"Tak często Cię widzę, choć tak rzadko spotykam, smaku Twego nie znam, choć tak często Cię mam na końcu języka. Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy, jeśli ubrany, to tylko do połowy.
A kiedy już Cię prawie znam i łapię Cię za rękę by imię Twoje zgadnąć, potykam się na sznurowadle.
Bo ty tak pięknie pachniesz, kiedy przechodzisz pod oknem, śmiejesz się w głos, nie obchodzi Cię to, czy ustoję czy upadnę."
                                                                                                          Happysad "Długa droga w dół"


"Nie łudź się, nigdy o nim nie zapomnisz, ale też bądźmy realistami. Nauczysz się bez niego żyć, powoli odbudujesz swój świat, kawałek po kawałku. Puste dni wypełnisz czymś innym i właściwie to wrócisz w końcu do czasu sprzed poznania go. Nie, nie będziesz kochać go po grób, nie, nie spierdolił Ci życia, a zaledwie kilka miesięcy. Nie myśl, że już nigdy się nie zakochasz, że żaden już nie będzie tak cudowny. Jeszcze nie teraz, a za jakiś czas będziesz szczęśliwa i podziękujesz losowi, że z tamtym Ci nie wyszło i mogłaś poznać prawdziwą miłość."