sobota, 29 marca 2014

Tak, właśnie tak.

Wiesz co ? Kiedy Cię widzę tak zupełnie obojętnego wobec mojej osoby to serce mi się na nowo łamie. Ale nie będę przez Ciebie płakać. Już nigdy więcej. "Mężczyzna przestaje być mężczyzną, kiedy sprawia że kobieta przez niego płacze." Do końca życia będziesz dzieckiem.Teraz bawisz się tą, która tak bardzo zniszczyła mi życie. Mam nadzieję, że skrzywdzisz ją tak jak mnie i moją poprzedniczkę. Jestem kolejną dziewczyną, która przez Ciebie cierpi. Niezły dorobek jak na taki wiek. Ale spokojnie. Kiedyś to do Ciebie wróci. I wtedy to ja będę tak obojętna. Dobranoc skarbie ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem.