Jak to jest zniszczyć komuś życie ? Jak to jest pokazać komuś lepszy, piękniejszy świat tylko po to żeby go później zabrać ? No jak ? Jetes z siebie zadowolony ? O to Ci właśnie chodziło ? Czy ty wgl mnie kochałeś ? Czym dla Ciebie jest miłość ? Kim ja byłam dla Ciebie ? Ale wiesz co ? Nie mam do Ciebie o to żalu i mimo wszystko nadal Cię kocham. Chyba właśnie dlatego pozwoliłam Ci odejść. Obiecałam sobie, że będę walczyć. Ale po co walczyć o coś, czego tak na prawdę nie było ? Właśnie sobie unieram. Ale nie przez Ciebie. Nie myśl, że aż tak wile mógłbyś zrobić. Nie. Robię to co od dawna powinnam. I tak wszystkim będzie lepiej beze mnie. Życzę Ci prawdziwej miłości. Mam nadzieję, że ktoś pokocha Cię tak jak ja. Żegnaj kotku ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem.