poniedziałek, 24 lutego 2014

moim marzeniem, jest być czyimś marzeniem.

"Próbuję nauczyć się życia. Mimo, że żyję już długo.
Próbuję nauczyć się kochać. Mimo, że kocham od urodzenia.
Próbuję nauczyć się obojętności. Za bardzo mi zależało."

Szkoła potrafi przytłoczyć wszystkie myśli. Zajmuje mi czas. Może to i lepiej ? Mniej czasu na myślenie, mniej smutnych momentów.

"Jedno nieprzemyślane słowo, zdanie rzucone bez zastanowienia, jak malutka kropla dziegciu, smak słodyczy w gorycz zmienia. Nawet gdy następne słowa, wypełniamy kroplami słodyczy, żadna z nich nie będzie w stanie usunąć posmaku goryczy."

Muszę przygotować się na kartkówkę z niemieckiego. Z polskiego ma pytać. Kurczaki, tak mi się nie chce ;x najchętniej położyłabym się spać ;o i wstała jak będzie już fajnie.

 "Znaki czasu to symbole.Symbole osiągnięć, dumy i wspomnień. Tak wyraźnie zakrywające momenty niechcianych potknięć i paradoksów życiowego scenariusza. lecz znajdą się i tacy, którzy owe paradoksy uważają za priorytety...to błąd. Lecz czasem jest już za późno, by go naprawić."

Zaczynają się powoli dni otwarte w szkołach ponadgimnazjalnych. Trzeba by się rozejrzeć za jakimś liceum. Cieszę się, że to już koniec gimnazjum. Nie będę musiała patrzeć na te fałszywe twarze, ludzi których egzystencja na tym świecie jest mi bardzo obojętna.

"Nie bójmy się wyznać ukochanej osobie swoich uczuć, bo następnego dnia może być już za późno..."

2 komentarze:

Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem.