"Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić."
Robię właśnie zadanie z chemii, chociaż kompletnie nie mam na to ochoty. A przecież tak kochałam ten przedmiot. Dziwne, prawda ?
"Udaję radość, której we mnie nie ma.Ukrywam smutek, żeby nie martwić tych, którzy mnie kochają i troszczą się o mnie. Niedawno myślałam o samobójstwie. Nocą przed zaśnięciem odbywam ze sobą długie rozmowy. Staram się odegnać źle myśli, bo byłaby to niewdzięczność wobec wszystkich, ucieczka, jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym nieszczęść świecie."
Nie wiem jeszcze w jakim charakterze poprowadzę tego bloga. Może będzie w nim pełno cytatów. Czasem trafi się jakaś historia z mojego życia. Nie wiem. Ale prowadzić go będę. Bo jest mi potrzebny..
"Jest na ziemi taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy"
Na dzisiaj to chyba wszystko. Pa.

Na logu powinnas pisac to co czujesz, a ty wyrazasz to cytami :)
OdpowiedzUsuńCo do chemii, to nie przejmuj się. Dużo rzeczy w naszym życiu się zmienia :)
http://anddreamsbecomeareality.blogspot.com/